Palma voortentluifel

De Doréma Palma voortentluifel past aan bijna alle Doréma voortenten en Multi Nova’s vanaf modeljaar 2007. De Palma wordt door middel van een kunststof koppelprofiel aan de petluifel van de voortent bevestigd. Een losse zijwand, zowel links als rechts te gebruiken, is optioneel leverbaar.

Deze luifel is geheel gemaakt van het sterke Ten Cate All Season tentdoek. Zoekt u een voortentluifel voor een Doréma voortent van voorgaande jaren of voor een ander merk voortent, kies dan één van onze modellen Locarno.

Specificaties

Diepte: 220 cm
Materiaal dak en wanden: Ten Cate All Season 195 g/m2
Frames optioneel, keuze uit:

  • luifelframe staal EasyGrip
  • luifelframe aluminium EasyGrip
  • luifelframe Fibre tech Plus EasyGrip

Maten: zie prijslijst
Kleuren: blauw / grijs en antraciet / grijs

Gewicht: maat 7 staal ca. 12 kg

Optioneel:

  • luifelframe staal EasyGrip maat 2-19
  • luifelframe aluminium EasyGrip maat 2-19
  • luifelframe Fibre tech Plus EasyGrip maat 2-16
  • zijwanden
  • Safe Lock adapterset
  • Safe Lock stormbandenset (set van 2)

MaatOmloopmaatVANVOOR
02675 – 700284,-199,-
03700 – 725313,-219,-
04725 – 750327,-229,-
05750 – 775341,-239,-
06775 – 800356,-249,-
07800 – 825370,-259,-
08825 – 850399,-279,-
09850 – 875413,-289,-
10875 – 900427,-299,-
11900 – 925441,-309,-
12925 – 950470,-329,-
13950 – 975484,-339,-
14975 – 1000513,-359,-
151000 – 1025527,-369,-
161025 – 1050556,-389,-
171050 – 1075570,-399,-
181075 – 1100584,-409,-
191100 – 1125613,-429,-
EXTRA’SVANVOOR
Zijwand (per stuk)141,-99,-
FRAMESVANVOOR
Luifelframe staal 2-9196,-137,-
Luifelframe staal 10-16200,-140,-
Luifelframe staal 17-19200,-140,-
Luifelframe aluminium 2-9271,-190,-
Luifelframe aluminium 10-16286,-200,-
Luifelframe aluminium 17-19286,-200,-
Luifelframe FTP* 5-9481,-337,-
Luifelframe FTP* 10-16543,-380,-

* FIBRE TECH PLUS FRAME

EXTRA OPEN

ZONDAG 23 JUNI

 (12:00-17:00)

Popup Image